Home Zprávy
Zprávy
Poptávka výpomoci PDF Tisk Email
Napsal uživatel Zdeněk Šifalda   
Pondělí, 10 Červenec 2017 18:13

Vážení členové BDZM,

chtěli bychom Vás tímto oslovit s žádostí o pomoc při zapsání již oplocených předzahrádek na Zahradním městě. Hledáme někoho, kdo by všechny již oplocené předzahrádky popsal, nafotil, změřil a připravil tak veškeré podklady pro vyměření nájemného v souladu s rozhodnutím členské schůze. Tato práce bude provedena na základě Dohody o provedení práce a samozřejmě zaplacena.

Zájemci prosím kontaktujte paní Moniku Dobíhalovou nebo Ing. Zdeňka Šifaldu

 
ZÁPIS DO KATASTRU NEMOVITOSTÍ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Zdeněk Šifalda   
Čtvrtek, 27 Duben 2017 19:54

TÍMTO SI VÁM DOVOLUJI OZNÁMIT, ŽE BYL PROVEDEN ZÁPIS DO KATASTRU NEMOVITOSTÍ VE PROSPĚCH BYTOVÉHO DRUŽSTVA ZAHRADNÍ MĚSTO. OD TOHOTO DATA JSME JAKO BDZM VLASTNÍCI VŠECH NEMOVITOSTÍ.

ZA PŘEDSTAVENSTVO BDZM

 

Ing. Zdeněk ŠIFALDA

Aktualizováno Čtvrtek, 27 Duben 2017 19:59
 
Schválení převodu PDF Tisk Email
Napsal uživatel Zdeněk Šifalda   
Pátek, 27 Leden 2017 06:06

Dne 25.1.2017 na veřejném jednání zastupitelstva města Brandýs nad Labem - Stará Boleslav byly schváleny veškeré kroky a dokumenty nutné k převodu domů, pozemků a bytů do vlastnictví BDZM. V tuto chvíli již nic nebrání podpisu finální smlouvy o převodu.

za představenstvo BDZM

Ing. Zdeněk Šifalda

 
Souhr informací o stavu převodu PDF Tisk Email
Napsal uživatel Zdeněk Šifalda   
Pondělí, 31 Říjen 2016 17:56

SOUHRN INFORMACÍ O STAVU PŘEVODU DOMŮ, BYTOVÝCH JEDNOTEK A ODKUPU POZEMKŮ

  • Dne 1. 9. 2016 proběhla pracovní schůzka, kde byl doladěn návrh smlouvy o převodu. Tento návrh mají nyní k dispozici bankovní domy k jeho případnému připomínkování. Následně bude předána na katastr nemovitostí k předběžné kontrole, abychom se vyhnuli případným komplikacím v rámci zápisu na KN.
  • Představenstvo BDZM navrhlo vedení města Brandýs nad Labem – Stará Boleslav, aby byl převod domů a bytových jednotek dokončen až počátkem roku 2017 (leden-únor), kdy bude již povolen i převod posledního domu s nástavbami Sídliště čp. 1110-1111 ve Staré Boleslavi. Družstvo se tímto vyhne komplikacím s odvodem daně z nabytí nemovitostí. Předpoklad podpisu Smlouvy o převodu je do 31.1.2017.
  • Pan místostarosta Homolka informoval členy představenstva, že v září 2016 zastupitelstvo odsouhlasilo prodej bytů a bytových domů a pozemků BDZM v souladu se Záměrem, ke kterému se družstvo přihlásilo.
  • Nejpozději do 15.1.2017 bude svoláno jednání Členské schůze BDZM k odsouhlasení znění smlouvy o převodu, k odsouhlasení změny STANOV BDZM vzhledem k nutnosti schválení dalšího členského vkladu, který pokryje pořízení pozemků a platbu Daně z nabytí nemovitosti. Dále bude schválen text znění dohody o vypořádání s členy družstva na kloboučku, které proběhne v co nejkratší možné době po provedení převodu bytů Na kloboučku do vlastnictví BDZM.

za představenstvo BDZM

Ing. Zdeněk ŠIFALDA

 

 

 

 

 
NESOUHLAS S VYJÁDŘENÍM MĚSTA PDF Tisk Email
Napsal uživatel Zdeněk Šifalda   
Pondělí, 30 Květen 2016 19:39

Vážení členové bytového družstva Zahradní město,


dnes, t.j. 30.5.2016, jste s měsíčním zpožděním od města Brandýs nad Labem - Stará Boleslav obdrželi Vyúčtování záloh za rok 2015. K tomuto vyúčtování společnost BBM a.s. na pokyn pana místostarosty Homolky přiložila dopis, který obsahuje nepravdivé a neúplné informace ohledně neochoty společnosti TOMMI-holding s.r.o. Za představenstvo BDZM Vás ujišťujeme, že se jedná o problém mezi společností TOMMI - holding a městem Brandýs nad Labem - Stará Boleslav. Jak jistě víte město vypovědělo společnosti TOMMI k 31.12.2015 smlouvu na správu bytového fondu města a zadalo tuto správu nově vzniklé společnosti BBM. Nicméně město ve výpovědi a smluvních ujednáních nemělo správně upravené ukončení činnosti a tak se velmi vedení města divilo, když jim společnost TOMMI-holding plně v souladu se smluvními ujednáními odevzdalo vyúčtování do kanceláře radnice. Společnost TOMMI-holding je připravená a nadále ochotná pro Bytové družstvo Zahradní město plnit veškeré povinnosti vyplývající ze smlouvy.


za představenstvo BDZM Monika Dobíhalová a Zdeněk Šifalda

Aktualizováno Pondělí, 30 Květen 2016 20:01
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další > Konec >>

Strana 1 z 6
Zahradní město - Brandýs nad Labem, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting