Důležité Zprávy

PETICE pro řešení dopravní situace před zahájením výstavby v okolí Zahradního města

single-image
VÁŽENÍ OBYVATELÉ ZAHRADNÍHO MĚSTA, OBRACÍM SE NA VÁS S ŽÁDOSTÍ O PODPIS UVEDENÉ PETICE, KTERÉ SE NÁS BYTOSTNĚ DOTÝKÁ. TOTO JE SKORO JEDINÝ A POSLEDNÍ ZPŮSOB JAK OVLIVNIT SITUACI S DOPRAVOU, DO KTERÉ SE DÍKY ROZHODNUTÍM PŘEDSTAVITELŮ MĚSTA ŘÍTÍME. MIMO ZMÍNĚNÁ MÍSTA A ELEKTRONICKÝ ZPŮSOB VÁS BUDEME TENTO TÝDEN OBCHÁZET S ŽÁDOSTÍ O PODPIS PETICE.
Vážení spoluobčané,
obracím se na Vás s žádostí o podporu petice viz. odkaz níže.
Pokud sledujete dění v našem dvojměstí, jistě Vám neunikla informace o plánované výstavbě v oblasti Zahradního města. Pozemky byly původně určeny dle územního plánu pouze pro rodinné domy. V současné chvíli je zde povolena výstavba komplexu domů čistě bytových. Schváleno je téměř 500 bytových jednotek. Ruku v ruce s novou výstavbou budou zcela jistě neúměrně zatíženy ulice Pražská, Květnová, Dřevčická, U Vodojemu a další. Pocit ohrožení související se zásadním zhoršením životních podmínek stávajících obyvatel, je zcela na místě. Obrovské dopravní zatížení se může tedy dotknout každého z nás. Pokud Vás naše petice oslovila, budeme rádi, když svůj souhlas stvrdíte podpisem.
Podepsat můžete on-line petici (viz. odkaz níže) nebo tištěnou petici, která bude umístěná v průběhu zítřejšího odpoledne či večera na těchto místech:
• Zahradnictví u Machátů – Výletní 505/8, Brandýs nad Labem
• Kavárna Dvě vrány – Masarykovo náměstí 60, Brandýs nad Labem
• Zváženo – Petra Jilemnického 15/4, Brandýs nad Labem
• Adélčiny květiny – Náměstí sv. Václava 105, Stará Boleslav
STÁLE PLATÍ, ŽE VLASTNORUČNĚ PODEPSANÁ PETICE MÁ VYŠŠÍ VÁHU, PROTO UPŘEDNOSTŇUJEME TUTO VARIANTU.
Za petiční výbor, Petra Švagerková (Pospíšilová)

Další zprávy